MÉ CESTY

Psychologie a objevování tajemství lidské duše mě zajímalo již od střední školy. Přesto jsem se dlouhá léta věnovala obchodu a marketingu. Zpět k psychologii a péči o lidskou duši jsem se dostala až o několik let později. V té době těžce onemocněl mně nejbližší člověk. Diagnóza zněla neúprosně, rakovina ve čtvrtém finálním stádiu. Rozhodli jsme se pro kombinaci terapií v Čechách a Švýcarsku, kde jsem se poprvé setkala s naturopatií a antroposofickou medicínou. Chtěla jsem se dozvědět více o příčinách vzniku onemocnění a terapeutickém přístupu k pacientovi, začala jsem studovat psychologii a psychosomatickou medicínu. Absolvovala jsem výcvik v somatickém koučování vycházející z psychoterapeutického směru tzv. Biosynézy. Dokončila výcvik Master NLP. Následovaly další výcviky v hypnóze podle Miltona Ericsona, konverzační hypnóze, výcviky v rámci Institutu procesově orientované práce. Chtěla jsem se dozvědět co nejvíce.
Za tuto i další zkušenosti, které jsem ve svém životě získala, jsem vděčná. Dovedly mě na cestu sebepoznání a pomoci druhým.

VZDĚLÁNÍ

„Změna je výsledným efektem skutečného učení se.“

Leo Buscaglia

Master NLP trénink, facilitační výcvik, konstelační výcvik, trénink v hypnóze podle Miltona Ericsona a konverzační hypnóze, samostudium psychosomatické medicíny, terapeutické workshopy a probíhající výcvik v klinické naturopatii (Česká republika, Velká Británie, Švýcarsko, USA a Austrálie)

Somatický koučink, NLP, hypnóza podle Ericksona, prvky Procesově orientované práce, systemické konstelace podle Berta Hellingera, arte terapie, psychosomatická terapie a naturopatie.

OHLASY

TÉMATA

ZDRAVÍ A BOLEST

Pomohu vám odhalit příčinu vašich zdravotních problému z pohledu psychosomatiky. Společně pak najdeme způsob, jak obnovit psychickou i fyzickou rovnováhu, která vám pomůže na cestě k uzdravení.
Hypnóza a techniky NLP mimo jiné spolehlivě a efektivně pomáhají lidem zbavit se akutní i chronické bolesti. Je vědecky dokázáno, že hypnotická intervence v případě bolesti je stejně a často dokonce i více účinná, než například léky proti bolesti. Hypnóza nemá, na rozdíl od jiných medikamentů podávaných na bolestivé stavy, vedlejší účinky.

NEPLODNOST

Podpůrná terapie jejiž cílem je zlepšení nebo dokonce obnovení plodnosti za využití koučovacího rozhovoru, relaxačních technik k odstranění mentálních bloků, které často brání otěhotnění a případně také hypnózy, díky které se dostanete do kontaktu se svým nevědomím. Nevědomí často uchovává odpovědi na otázky, na které se vám dosud vědomě nedařilo najít odpověď a také dokáže nastartovat samouzdravující proces nejen vašeho těla, ale i duše. Vhodné pro muže i ženy.

IVF PODPORA

Podpůrná terapie pro ženy, které procházejí IVF a které si přejí zvýšit šanci na otěhotnění a udržení plodu. Pro ženy, které právě prochází náročným procesem asistované reprodukce, využíváme relaxační techniky, které pomáhají lépe zvládnout emoční změny a minimalizovat efekt dalších možných vedlejších účinků léčby. Velmi vhodná je také podpora za pomoci hypnózy, která může podpořit úspěšné uhnízdění vajíčka a pomoci ke zdravému vývoji plodu.

SEXUALITA

Pro ty, kteří cítí, že jejich sexuální život není takový, jaký by si přáli. Nejčastějšími tématy bývá nedostatek sexuální pozornosti, problémy v komunikaci, sklony k nevěře nebo nechuť k sexu. Terapie probíhá formou koučovacího rozhovoru, bez tělesného kontaktu s koučem. Proces řešení problému může být podpořen hypnózou nebo některou z technik neurolingvistického programování.

PARTNERSTVÍ, RODINA
A DĚTI

Každý jsme to někdy v životě zažili, pocit nejistoty, frustrace a nespokojenosti ve vztahu ke svému partnerovi nebo dětem. Únava, vztek nebo dokonce pocit bezmoci. Společně prozkoumáme a objevíme, co stojí v cestě mít vztah, jaký by jste si přáli a najdeme cestu, jak svého cíle dosáhnout. Častými tématy jsou těžkosti najít si partnera, neefektivní komunikace s partnerem nebo se svým dítětem, nejistota a nízké sebevědomí ve vztahu, zvládání stresu, rovnováha práce a rodina, rozeznání strachů a výzev, které mají vliv na jednotlivce i rodinu a další.

SPORT

Mentální příprava je to, co rozhoduje o výhře nebo porážce. Specializuji se na sportovce z řad atletů, zejména pak golfistů. Mezi nejčastější témata, které ovlivňují výkonnost sportovců je vyrovnání se s nervozitou, strachem nebo stresem, odstranění bloků bránícím ve výkonu, motivace, sebedůvěra, soustředění, vyrovnání se s nečekaným, zvládání emocí, soutěžení v přítomnosti a další.

PŘIPRAVUJI PRO VÁS

PROJEKTY

Na tomto místě vám představuji workshopy, výcviky nebo tréninky, které v následujících týdnech nebo měsících povedu. Najdete tu široký výběr zajímavých témat, ze kterých si můžete vybrat. Autogenní trénink, autohypnóza, relaxační techniky pro každý den, NLP pro každého nebo třeba workshopy pro rodiče malých sportovců a mnoho dalšího.

VÍTE ŽE ...

ZAJÍMAVÁ ČÍSLA

0
%

nemocí
je způsobeno
psychickou nerovnováhou

0
%

našeho chování
a rozhodování
je řízeno podvědomím

0
%

našeho štěstí
závisí na
nás samotných

Každá sebevětší změna začíná malým krůčkem. Toužítě po změně? Udělejte první krok právě teď.

MC-logo-75px-orange

NAPIŠTE

Napište a sdělte mi své problémy. Společně určitě najdeme řešení.

Prosím čekejte

Vivomedica - klinika integrativní medicíny
Matoušova 5
Praha 5 – Smíchov
150 00
+420 603 925 711
Pracovní doba dle domluvy, návštěvy jen po předchozím objednání