Projekt Dieta ne Dieta 2017-02-01T14:32:17+00:00

Project Description

Celostní program Dieta ne Dieta má své kořeny ve Švýcarsku. Odtud se postupně šíří do celého světa a klientami jsou například moderátorka Oprah Winfrey nebo zpěvačka Lily Allen.

Dieta ne Dieta se věnuje, na rozdíl od jiných programů na hubnutí, všem aspektům, které mají vliv na přibírání na váze. Jedná se o biochemické či psychické faktory, životní styl, emoční nastavení, návyky a vztah k jídlu.

U klientů programu Dieta ne Dieta je cílem dosáhnout metabolické rovnováhy organismu. Terapie může obsahovat doplnění živin, úpravu jídelníčku, bylinnou terapie, relaxační techniky a hypnoterapii, ta se soustředí na přeprogramování vašeho podvědomí. Změna ve vašem podvědomí zásadně urychlí proces hubnutí a ozdravení těla.

Program sestává z 10 osobních konzultací. Program je ušitý na míru konkrétnímu klientovi. Cena individuálního programu je 15.000Kč.

Online varianta programu. Tříměsíční online program, kdy každý týden dostanete nové pokyny vč. relaxační nahrávky do pohodlí vašeho domova. Online program stojí 2.490Kč.